Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Jasełka oraz Wigilie Szkolne - 22.12.17

opublikowane: 23 gru 2017, 04:29 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 9 sty 2018, 10:40 ]

       

               

W dniu 22 grudnia 2017 r. uczniowie, ich rodzice i dziadkowie oraz nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi zorganizowali Szkolną Wigilię.
Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej. Najpierw, został przeczytany fragment Ewangelii Św. Łukasza - odnoszący się do  ,,Narodzin Jezusa Chrystusa”.
W dalszej kolejności zostały przedstawione Jasełka.

Dzieci i młodzież, które występowały w Jasełkach zasługują na wielkie słowa uznania. Jasełka zostały przygotowane przez Panią Katarzynę Kacprzykowską, której należą się szczególne wyrazy podziękowania.

Następnie, Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, i Katolickiej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi – Pan Mariusz Węgrzynowski złożył uczniom i nauczycielom wszystkich szkół oraz przybyłym rodzicom i dziadkom uczniów najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2018.
Po złożonych życzeniach, wszyscy obecni na sali gimnastycznej złożyli sobie nawzajem życzenia łamiąc się opłatkiem. Później, zebrani przenieśli się do sal lekcyjnych gdzie śpiewali kolędy i przystąpili do wspólnej wieczerzy.

 

Comments