Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

SPŁYW KAJAKOWY – 26 CZERWCA 2014 R.

opublikowane: 30 sie 2014, 11:33 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 24 lis 2014, 11:41 ]

        W dniu 26 czerwca 2014 roku uczniowie i nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiego Gimnazjum wzięli udział w spływie kajakowym.

   Fachowa obsługa, w której obecni byli cały czas zawodowi instruktorzy – ratownicy, miała pieczę nad bezpieczeństwem uczestników naszej wyprawy. Nauczyciele, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników spływu to: Pani Sylwia Okólska i Pan Adam Tataradziński. 

       Dla niektórych naszych uczniów był to pierwszy kontakt z kajakiem, o samym spływie nie wspominamy. Dlatego też z oczywistych względów wszyscy mieli na sobie założone kapoki, na wypadek gdyby zaistniała nieoczekiwana sytuacja...

     Trasa spływu kajakowego przebiegała od przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim aż do przystani w Inowłodzu.

    Przepłynięcie trasy spływu zajęło jego uczestnikom kilka godzin. Przez całą trasę wszyscy biorący udział w spływie podziwiali przepiękną przyrodę, jaka występuje w dolinie rzeki Pilicy.

     Na szczęście, spływ przebiegał bez dodatkowych atrakcji…

    A później…, na przystani Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim było ognisko, na którym pieczono kiełbaski i inne wiktuały.

 

spływsplyw film


Comments