Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

SZKOLNE WIGILIE

opublikowane: 21 gru 2015, 09:44 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 22 lut 2016, 09:01 ]
 

W dniu 22 grudnia 2015 r. uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej zorganizowali Szkolną Wigilię.
Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej. Najpierw, uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Konrad Świnoga, przeczytał fragment Ewangelii Św. Łukasza - odnoszący się do  ,,Narodzin Jezusa Chrystusa”.  Później, wszyscy obecni na uroczystości śpiewali kolędy.
Następnie, Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej – Pan Mariusz Węgrzynowski złożyli uczniom i nauczycielom wszystkich szkół najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2016.
Po złożonych życzeniach, uczniowie reprezentujący wszystkie klasy otrzymali z rąk dyrekcji szkoły przygotowany na tą okoliczność opłatek, z którym udali się do swoich sal lekcyjnych. Tam, wszyscy obecni na Wigilii, łamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia, a później śpiewali kolędy i przystąpili do wspólnej wieczerzy.


Comments