Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

opublikowane: 9 lip 2015, 11:18 przez moderator serwisu   [ zaktualizowane 27 wrz 2015, 12:06 ]

         W dniu 26 czerwca 2015 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym, Katolickim Gimnazjum i Katolickiej Szkole Podstawowej został uroczyście zakończony rok szkolny 2014/2015.

         Najpierw o godz.12: 00, uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio, wzięli udział we mszy św. odprawionej w ich intencji, przez Dziekana Dekanatu Tomaszowskiego Archidiecezji Łódzkiej księdza prałata Henryka Kowalińskiego.

         Następnie, po mszy św. wszyscy obecni na niej, udali się do budynku szkoły na drugą część związaną z zakończeniem roku szkolnego.

            Podczas tej części, która rozpoczęła się modlitwą poprowadzoną przez księdza prałata Henryka Kowalińskiego i odśpiewaniem hymnu narodowego głos zabrali: Dyrektor i Zastępca Dyrektora Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej - Pani Wiesława Olejnik i Pan Mariusz Węgrzynowski oraz Prezes Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego Im. Św. Ojca Pio Pan Marek Kociubiński, którzy podsumowali kończący się rok szkolny.

         Najlepsi uczniowie, otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe i bardzo dobre zachowanie. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym to: Karol Mirowski, Dominik Płachta oraz Konrad Świnoga. W Katolickim Gimnazjum najwyższą średnią ocen uzyskały uczennice - Patrycja Matuszewska, Martyna Wójciak i Aleksandra Świderska. Natomiast w czwartej klasie Katolickiej Szkole Podstawowej najlepsze okazały się uczennice – Nina Bykowska i Dobrosława Kobalczyk.

     Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej otrzymali także, dyplomy za: godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, pracę społeczną na rzecz szkoły, wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz godne reprezentowanie szkoły na uroczystościach religijno – patriotycznych. 

      Natomiast rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wręczono okolicznościowe listy gratulacyjne.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2015/2016.

        W czasie tej uroczystości na zakończenie roku szkolnego 2015/2016, został przedstawiony przez uczniów I klasy Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz, II i III Katolickiego Gimnazjum, bardzo piękny program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem Pań - Moniki Piwowarskiej, Justyny Jury i Katarzyny Trzaskowskiej. 

     Na końcu spotkania, zgromadzeni wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez rodziców absolwentów Katolickiego Gimnazjum.


zakonczenie


Comments