Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

opublikowane: 5 lip 2018, 04:38 przez moderator serwisu
         

W dniu 22 czerwca 2018 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym i Katolickiej Szkole Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi im. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Ojca Pio został uroczyście zakończony rok szkolny 2017/2018.

 Najpierw o godz.14: 30 uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi oraz Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio, wzięli udział we mszy św. odprawionej w ich intencji, przez księdza prałata Henryka Kowalińskiego, proboszcza parafii Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim.

Serdeczne podziękowania dla Pana Adama Tataradzińskiego i jego syna Wojtka oraz Pana Krzysztofa Misiaka za służbę liturgiczną podczas mszy świętej.

 Następnie, po mszy św. wszyscy obecni na niej, udali się do budynku szkoły na drugą część związaną z zakończeniem roku szkolnego. 

Podczas tej części, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego głos zabrali: Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi - Pan Mariusz Węgrzynowski, ksiądz prałat Henryk Kowaliński, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego – Pani Beata Stańczyk, Dyrektor Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – Pan Marek Sarwa oraz Radny Rady Powiatu Tomaszowskiego – Pan Dariusz Misztal. W uroczystości wzięli również udział inni zaproszeni goście - Radni Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego – Pani – Krystyna Bobińska, Panowie – Adam Iwanicki, Jarosław Feliński i Krzysztof  Misiak.

  Najlepsi uczniowie, otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe i bardzo dobre zachowanie.

W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym świadectwo z czerwonym paskiem otrzymał – Kamil Leśniewski.

Natomiast w Katolickim Gimnazjum najwyższą średnią ocen uzyskał uczeń – Kamil Kołodziejski5,72 (najwyższa średnia w historii szkoły).

W Katolickiej Szkole Podstawowej dwoje uczniów uzyskało świadectwo z czerwonym paskiem, w siódmej klasie jest to Nina Bykowska, a w klasie czwartej Makary Nowicki

Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, Katolickiego Gimnazjum i Katolickiej Szkoły Podstawowej otrzymali także, dyplomy za: godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, pracę społeczną na rzecz szkoły, wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz godne reprezentowanie szkoły na uroczystościach religijno – patriotycznych. 

 Natomiast rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wręczono okolicznościowe listy gratulacyjne.

 Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2018/2019. 

W czasie tej uroczystości na zakończenie roku szkolnego 2017/2018, został przedstawiony przez uczniów III Katolickiego Gimnazjum, bardzo piękny program artystyczny, który został przygotowany przez Panie – Beatę Kubacką Mizerską, Olgę Górską i Pana Sylwestra Lublina. 

 Na końcu uroczystości, wszyscy zgromadzeni na niej, wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez rodziców absolwentów Katolickiego Gimnazjum.

 

Comments