Główna‎ > ‎Aktualności‎ > ‎

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

opublikowane: 12 lut 2022, 03:54 przez Administrator katolickie.info
W dniu 25 czerwca 2021 r. w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym i Katolickiej Szkole Podstawowej  im. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Św. Ojca Pio został uroczyście zakończony rok szkolny 2020/2021.
Najpierw  uczniowie, ich rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Oświatowego im. Św. Ojca Pio, wzięli udział we mszy św. odprawionej w ich intencji, przez księdza Jana Cholewę, proboszcza parafii Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim.
Następnie, po mszy św. wszyscy obecni na niej, udali się do budynku szkoły na drugą część związaną z zakończeniem roku szkolnego.
Podczas tej części, która rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego głos zabrała Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej – Pani Marzena Baran Radwańska.
Najlepsi uczniowie, otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe i bardzo dobre zachowanie.
Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego i Katolickiej Szkoły Podstawowej otrzymali także, dyplomy za: godne reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych, pracę społeczną na rzecz szkoły, wysoką frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz godne reprezentowanie szkoły na uroczystościach religijno – patriotycznych.
Rodzicom uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, wręczono okolicznościowe listy gratulacyjne.
Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym 2021/2022.
Comments